Brak czasu i gazetka

Ile z Was boryka się z problemem braku wolnego czasu? Znalazłem na to rozwiązanie, a właściwie ciekawą właściwość "wolnego czasu". W sytuacji, kiedy cierpisz na brak wolnego czasu, dodanie jeszcze jednego zajęcia nie wpływa w żaden sposób na jego ilość. "Wolny czas" ani się nie zwiększa, ani się nie zmniejsza.

Jako, że już od dawna jestem w sytuacji braku wolnego czasu, postanowiłem dodać sobie jeszcze jedno zajęcie. A mianowicie - gazetkę Javową. Już trwają prace nad nią. Będzie profesjonalna oprawa graficzna i ciekawe teksty.

No właśnie, ciekawych tekstów nigdy za wiele. Jeśli więc masz coś ciekawego do napisania, lub znasz osobę, która mogłaby coś napisać, daj mi znać na polishjava@gmail.com. Tematyka okołojavowa, czyli także JRuby, Maven, Mylyn itp. Poziom zaawansowania - dowolny.

Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy coś fajnego.

5 comments:

  Łukasz Lipka

17 kwietnia 2008 09:14

Witam, fajny pomysł z tą gazetką :) Mam jedno pytanie czy macie już jakieś narzędzie do składania gazetki?

Pozdrowienia
Łukasz Lipka

  Grzegorz Duda

22 kwietnia 2008 18:03

Tak mamy. Najpierw maił być darmowy Scribus, ale później udało nam się znaleźć profesjonalnego grafika, który także będzie składał tekst.

  r_k2

11 czerwca 2008 01:09

Gdzieś tu w okolicy pisało, że może ona być w formie elektronicznej... super!
A czy może będzie jakiś dodatek dla "blondynek"? Chodzi o omawianie podstaw w sposób rozkładający na czynniki pierwsze, np. wszystko co można zrobić z JButtonem a nie tylko, że takie cos jest ;)

  Grzegorz Duda

11 czerwca 2008 04:43

Tak, tworzony jest "alternatywny" kurs jezyka Java. Nie wiem kiedy zostana w nim poruszone tematy Swingowe, ale pierwszy odcinek zapowiada zapowiada sie ciekawie :)

  r_k2

31 lipca 2008 04:07

Witam po latach... ;)
Ponownie lądując w tej krainie mój błędny wzrok nie może znaleźć treści o dalszych losach gazetki... czy to znaczy, że temat stanął?